Modlitwa
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
Ogłoszenia
Niedziela 26.05.2024
  1. Nabożeństwie Majowe odprawiamy 15 min. przed wieczorną Mszą Św. w tygodniu a w niedzielę o 9:45 do piątku włącznie, a od soboty rozpoczniemy Nabożeństwa Czerwcowe w tej samej formule. Serdecznie zachęcam do wspólnej modlitwy.
  2. Dziś Dzień Matki, pamiętajmy w modlitwie o żyjących i zmarłych mamach. Niech to będzie dziś najważniejszy prezent dla Nich.
  3. W sobotę natomiast jest Dzień Dziecka. Dziś dzieci potrzebują ogromnej troski modlitewnej.
  4. W dzisiejszą ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary przeznaczone dla Pana Organisty w dowód naszej wdzięczności za Jego posługę w naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiary.
  5. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza Św. będzie o godz. 8:00 a_następna o godz. 10:00 w kościele Św. Rodziny, po której udamy się w procesji eucharystycznej do 4 ołtarzy. Serdecznie proszę o pomoc w organizacji ołtarzy przy ul. Kolejowej i przy kościoła na Jana Pawła II. Wzdłuż trasy procesji należy przyozdobić domy. Proszę również o pomoc w przygotowaniu i niesieniu różańca, feretronów i chorągwi. Niech ten dzień będzie wyjątkowy, tak byśmy swoje serca i_domy otworzyli dla Pana, a On na pewno nie poskromi nam Swej łaski.
  6. Wszystkie dziewczynki, które chcą sypać kwiatki Panu Jezusowi zapraszam na próbę we wtorek o 16:30. Bardzo proszę rodziców o pomoc, troskę i zachętę, aby dzieci w ten sposób kształtowały i rozwijały swą miłość do Pana Jezusa.
  7. Kaplica Adoracyjna będzie otwarta w tym tygodniu od poniedziałku do soboty w_godz. 7:00-17:30, serdecznie zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu.  Pan Jezus czeka na Kwadrans od Ciebie.
  8. Jest jeszcze kilka wolnych terminów na Msze Św. w tym roku, zachęcam do zamawiania.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na Głębie.
  10. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
   
Niedziela 19.05.2024 r.

Strona głównapowrót Przyjdź