Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 28.11.2021 r.
 1. Rozpoczynamy Adwent, okres przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkową i_charakterystyczną wartością Adwentu są poranne Msze Św. sprawowane o_świcie, na które idziemy z zapalonymi lampionami, aby w ten sposób dawać świadectwo przynależności do Chrystusa jednocześnie wierząc, że tylko On może nam wskazywać Swoim blaskiem właściwą drogę. U nas Roraty sprawowane będą od wtorku o godz. 6:30. Serdecznie zapraszam i zachęcam do mobilizacji i radosnego oczekiwania.
 2. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii rozpoczniemy w 3 Niedzielę Adwentu tj. 12.grudnia. Warto już dziś zarezerwować sobie czas, aby skorzystać z nauki Bożej i_sakramentu pokuty i pojednania.
 3. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. W I Czwartek Miesiąca modlitwą otoczmy wszystkich kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa kleryków i prośmy Pana, aby wzbudzał powołania.
 5. W I Piątek Miesiąca całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu 7:00-18:00. Pamiętajmy, aby przez cały dzień chociaż na chwilę wstąpić do kościoła by pokłonić się oczekującemu na nas Panu. Okazja do spowiedzi 6:00-6:30; 17:00-18:00. Chorych z_Komunią Św. od godz. 9:00. O godz. 15:00 w Godzinie Miłosierdzia odmówimy Koronkę.
 6. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 6:30.
 7. Daj Boże w tym tygodniu zostaną zakończone prace związane z ogrzewaniem i od niedzieli rozpoczniemy sezon grzewczy w kościele. W związku z tym w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę na ogrzewanie przy wyjściu z kościoła.
 8. Dziś w ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary do puszki dla Pana Organisty w_dowód wdzięczności za Jego posługę w naszej świątyni.
 9. Zachęcam do zamawiania Mszy Św. w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna Wypłyń na głębię. Zachęcam do nabywania i czytania.
 11. W ośrodku zdrowia trwają zapisy na szczepienia przeciw Covid 19.
 12. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje: