Gora
gora
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga GościOgłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 26.01.2020 r.
  1. Nasza Parafia we współpracy z Niezależnym Klubem Samorządowym i Gminnym Ośrodkiem Kultury organizuje Bal Charytatywny, który odbędzie się 21.02. Podczas balu tradycyjnie przewidziane są liczne atrakcje i licytacje cennych przedmiotów. Koszt uczestnictwa wynosi 220 zł od pary. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii.
  2. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w terminie 10-17.07. Koszt wynosi 3700 zł i 150 euro, i obejmuje bagaż pełnowymiarowy 20 kg i podręczny. Z uwagi na środek sezonu i rosnące ceny biletów lotniczych proszę o jak najszybsze zgłoszenia, aby można utrzymać ich cenę. Termin rezerwacji i wpłaty zaliczki w_wysokości 800 zł wyznaczony został przez portugalskie linie lotnicze do 25.01.
  3. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7:00; odśpiewamy Godzinki o NP NMP.
  4. W przyszłą niedzielę 02.02 w Święto Matki Bożej Gromnicznej będzie poświęcenie świec dzieciom do I Komunii Św. na Mszy o godz. 10:00.
  5. Zakończyliśmy tegoroczne kolędowanie. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy z radością otworzyli swoje domy i zechcieli przyjąć błogosławieństwo Boże. Dziękuję za złożone ofiary i wszelką życzliwość wobec mnie, szczególnie dziękuję za wzmocnienie moich sił i ofiarowanie posiłków Bóg zapłać. Tam, gdzie kolęda się z_różnych przyczyn nie odbyła proszę umówić odpowiedni termin kolędowy.
  6. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszki na ogrzewanie kościoła.
  7. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
  9. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:   
     
Ogłoszenia z dnia 19.01.2020 r.
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie