Modlitwa
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
Ogłoszenia
Niedziela 26.11.2023 r.
 1. Od następnej niedzieli rozpoczyna się Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Już dziś ten święty czas zaplanujmy, aby jak najwięcej było w nim troski o_ducha i jego rozwój.
 2. Rekolekcje Adwentowe w tym roku rozpoczniemy w 3 Niedzielę Adwentu czyli od 17.12., natomiast w tygodniu przez okres Adwentu będziemy odprawiać Roraty Msze Św. o poranku tradycyjnie o 6:30.
 3. W I Piątek Miesiąca serdecznie zachęcam do indywidualnej Adoracji Pana Jezusa w_Kaplicy. Chorych z Komunią Św. odwiedzę od godz. 9:00. Okazja do spowiedzi od 17:00-17:30. Pragnę przypomnieć dzieciom i rodzicom o 9 Pierwszych Piątkach Miesiąca, do których serdecznie zachęcam, by w ten sposób zyskać ogromną łaskę dzięki obietnicy Jezusa.
 4. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7:00. Tradycyjnie Godzinki. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy członków Żywego Różańca, szczególnie Trzecią nowo utworzoną Różę, która rozpocznie swą modlitewną działalność.
 5. Różaniec Wypominkowy odmawiamy do końca listopada w tygodniu o 17:30.
 6. Mam nadzieję że od grudnia uda się rozpocząć okres grzewczy w kościele. W ostatnim czasie pojawiły się trudności z uruchomieniem ogrzewania. Wierzę że fachowcy w_najbliższym czasie sobie z tym poradzą. Pozostaje nam czekać i chuchać.
 7. Dziś w ostatnią Niedzielę Miesiąca ofiary składane do puszki przeznaczone są dla Pana Organisty, jako nasze podziękowanie za Jego posługę w kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 8. Kaplica Adoracyjna jest czynna normalnie od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-17:30, więc zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu.  Pan Jezus czeka.
 9. Intencje Mszalne można zamawiać i rezerwować w zakrystii lub kancelarii. Są jeszcze wolne intencje Mszalne podczas Rekolekcji Adwentowych, a także w samą Wigilię, która przypada w Niedzielę oraz w Niedzielę Świętej Rodziny.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny po 10 zł oraz gazetka parafialna Wypłyń na Głębie.
 11. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
   
Niedziela 19.11.2023 r.

Strona głównapowrót Przyjdź