Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 25.07.2021 r.
  1. Jutro w poniedziałek czcimy Joachima i Annę, rodziców Matki Najświętszej. W_osobistej modlitwie pamiętajmy o rodzicach i dziadkach.
  2. Serdecznie zapraszam do wspólnego pielgrzymowania w 12 Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 05-11. Sierpnia, są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej naszej Parafii.
  3. Przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy został wystawiony kartonik, do którego można wrzucać własne intencje modlitewne, powierzając je pielgrzymom jadącym rowerami na Jasną Górę. W tych intencjach będziemy się codziennie modlić i zostaną one złożone u stóp Najświętszej Panienki na Jasnej Górze. Gorąco zachęcam składania intencji.
  4. Dziś przypada wspomnienie Św. Krzysztofa Patrona kierowców, święcimy pojazdy. Przy tej okazji zbieramy datki przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy, którzy dzięki nim, dosłownie docierają na krańce ziemi, aby zanieść ludziom Chrystusa.
  5. Tak się składa, w dzisiejszą, ostatnią niedzielę miesiąca składamy ofiary do puszki, jako dowód naszej wdzięczności dla Pana Organisty za Jego posługę w naszej świątyni.
  6. Serdecznie zachęcam do zamawiania Mszy Św. w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny.
  8. W ośrodku zdrowia trwają zapisy na szczepienia przeciw Covid 19.
  9. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje: