Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 13.06.2021 r.
  1. W czerwcu modlimy się do Najświętszego Serca Pana Jezusa na Nabożeństwach Czerwcowych 15 min przed Mszą Św.
  2. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym podczas procesji eucharystycznych, które odprawialiśmy w oktawie Bożego Ciała.
  3. W środę 16.06 odprawimy Nabożeństwo Papieskie. Zachęcam do składania własnych intencji modlitewnych.
  4. Dziś 13.06 w rocznicę objawień w Fatimie odprawimy Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec fatimski o godz. 15:00, następnie procesja z figurą Matki Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Jak widzimy w ołtarzu głównym zainstalowane zostało nowe tabernakulum, co mnie ogromnie cieszy. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim Fundatorom i tym, którzy ciężko pracowali przy mocowaniu; Panom Zbigniewowi Szramowskiemu i_Waldemarowi Kubicowi. Niebawem rozpocznie się remont zewnętrznej ściany prezbiterium kościoła i można powiedzieć, że trwają prace wykończeniowe drugiej zakrystii; czekamy na drzwi i okno oraz schody. Bóg zapłać wszystkim za składane ofiary, które zbieramy dziś, tradycyjnie w II Niedzielę miesiąca.
  6. Jutro w poniedziałek 14.06 obchodzić będziemy doroczny Odpust Parafialny ku czci bł. Michała Kozala. Sumę odpustową poprowadzi ks. Prałat Stanisław Błaszkowski, Proboszcz Katedry Św. Mikołaja w Elblągu. Proszę wszystkich o pomoc w_zorganizowaniu tej uroczystości w kościele i na plebanii. Uroczysta Suma rozpocznie się o godz. 18:00, następnie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Serdecznie proszę o pomoc podczas procesji, do niesienia różańca, feretronu, chorągwi naszego patrona, baldachimu, dziewczynki proszę do sypania kwiatków tak jak w Boże Ciało. Serdecznie wszystkich zapraszam, niech to będzie wspaniała uroczystość, podczas której niebo się dla nas otworzy i popłyną obfite łaski od Boga dla naszego życia.
  7. Serdecznie zachęcam do zamawiania Mszy Św. w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
  9. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
     
Niedziela 06.06.2021 r.
   
_
Strona głównapowrót