Gora
gora
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga GościOgłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 16.02.2020 r.
  1. W dzisiejszą niedzielę 16. dnia miesiąca odprawimy Nabożeństwo Papieskie połączone z_uczczeniem Relikwii Krwi Św. Jana Pawła II podczas Mszy o godz. 12:00. Przez cały czas można składać własne intencje do papieskiej skrzyneczki umieszczonej na stałe w_przedsionku kościoła bądź przesyłać drogą internetową.
  2. Serdecznie zachęcam do przekazania 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Samarytanin które ściśle współpracuje z naszą parafią. Dzięki tym środkom będziemy mogli zrealizować wiele projektów związanych z naszym kościołem i parafią. W_zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer KRS 0000355380. Szczegóły również znajdują się na stronie internetowej parafii.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na Bal Charytatywny, w najbliższy piątek się 21.02. Koszt uczestnictwa w balu wynosi 220 zł od pary. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii. Dzięki uzyskanym środkom pragniemy wybudować studnię na wodę na Madagaskarze w_Afryce, gdzie jest niewyobrażalna bieda.
  4. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszam wszystkich uczestników i sympatyków Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę na spotkanie opłatkowo-ostatkowe. O_godz. 15:00 Msza Św. następnie biesiadowanie w sali na plebanii.
  5. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
  7. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje: