Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 28.06.2020 r.
 1. Jutro w poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia ofiary składane na tacę przeznaczone są dla Papieża Franciszka i Stolicy Apostolskiej tzw. świętopietrze.
 2. W I Czwartek Miesiąca pamiętajmy o jakże ważnej modlitwie w intencji kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa kleryków oraz o powołania kapłańskie według Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W I Piątek Miesiąca całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu 7:00-21:00. O_15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi św.: 7:30-8:00; 17:30-18:00; 20:30-21:00. Chorych z Komunią Św. odwiedzę od godz. 9:00.
 4. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7:00, tradycyjnie śpiewać będziemy Godzinki o NP NMP.
 5. We wtorek zakończymy nabożeństwa czerwcowe.
 6. W poniedziałek i wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu 7:00-18:00. We wtorek zakończymy nabożeństwa czerwcowe. Od lipca codziennie kościół w ciągu dnia pozostaje otwarty. W miarę naszych możliwości nawiedzajmy Najświętszy Sakrament i_adorujmy Pana. Dotychczas sprawowane nabożeństwa pozostawiam do indywidualnego odmawiania, natomiast różaniec odmawiać będziemy zarówno w_niedzielę, jak i w tygodniu pół godziny przed Mszą Św. Serdecznie zachęcam wszystkich członków Żywego Różańca do modlitewnego zaangażowania. Różaniec jest nie tylko przepiękną, ale bardzo skuteczną modlitwą.
 7. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz. przed Mszą Św.
 8. Dziś o godz. 15:00 odprawimy Koronkę i Czerwcowe połączone z procesją eucharystyczną.
 9. W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka ofiar przeznaczonych na budowę studni na wodę na Madagaskarze. Uzbieraliśmy kwotę 1_040 zł, za co serdecznie dziękuję. Do całej studni brakuje nam jeszcze 2_260 zł.
 10. Grupy pielgrzymkowe pieszej pielgrzymki na Jasną Górę Pomezania Malbork i Zantyr Sztum zapraszają na wspólne spotkanie przedpielgrzymkowe, które odbędzie się w_najbliższy piątek, 3 lipca o godzinie 19:00 w domu parafialnym parafii św. Anny w_Sztumie.
 11. Natomiast wszystkich zainteresowanych 11. Rowerową Pielgrzymką na Jasną Górę serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony parafialnej, gdzie znajdują się szczegóły związane z tegoroczną możliwością pielgrzymowania. Z uwagi na epidemię i_wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego pielgrzymka będzie miała charakter sztafetowy. W tym roku hasło pielgrzymki brzmi: Bądź z nami w każdy czas. Zapraszam do udziału.
 12. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tacę, wpłaty na konto i te szczególne ofiary przeznaczone na ołtarz główny w naszej świątyni.
 13. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
 14. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny, oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
 15. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:   
     
Ogłoszenia z dnia 21.06.2020 r.
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie