Gora
gora
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga GościOgłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 29.03.2020 r.
 1. W związku ze stanem epidemicznym proszę o zachowanie szczególnej ostrożności i_stosowanie się do zaleceń szczególnie w sytuacji podejrzenia infekcji aby konsultować to wpierw z Sanepidem.
 2. Bardzo proszę i zachęcam, aby ci wszyscy, którzy mogą łączyli się duchowo w pewnym rytmie każdego dnia na modlitwie: o 7:00 Godzinki o NP NMP, o 12:00 Anioł Pański i Procesja błagalna, o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 18:00 Msza Św., o_20:00 Różaniec zapalając gromnicę w domach. Wszystko z jedną intencją, aby Pan Bóg zmiłował się nad nami, zachował nas naszych bliskich od zarażenia wirusem i_zniszczył Swą mocą tę zarazę. Kościół przez cały dzień pozostaje otwarty i trwa Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 7:00.
 3. Bardzo proszę wszystkich, którzy nie są w stanie łaski uświęcającej, aby jak najszybciej skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania. Przyjmujmy jak najczęściej Komunię Św. Ciało Chrystusa, które jest pokarmem duszy i ciała, i nas niewyobrażalnie chroni przed złem. Istnieje taka możliwość również poza Mszą Św. podczas Różańca o godz. 20:00.
 4. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz. przed Mszą Św.
 5. W okresie Wielkiego Postu w piątki odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 17:30, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę do prywatnego śpiewu o godz. 15:00. Niech te nabożeństwa pomagają nam w przeżywaniu cierpienia z Bogiem i przetrwaniu tego trudnego czasu.
 6. W I Czwartek Miesiąca módlmy się za kapłanów, o powołania kapłańskie i zakonne według Serca Jezusowego.
 7. W I Piątek Miesiąca jak zwykle Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:00-21:00. Okazja do spowiedzi św. 7:30-8:00; 17:00-17:30; 20:30-21:00. Chorych z Komunią Św. odwiedzę od godz. 9:00.
 8. W I Sobotę Miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 7:00. Zelatorki obu róż różańcowych będą dzwonić do wszystkich osób i przekazywać intencje i tajemnice. Intencje będą też umieszczone na naszej stronie internetowej.
 9. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa.
 10. Dostępne są świece na stół wielkanocny rozprowadzane przez Caritas po 10 zł.
 11. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
 12. Gazetka parafialna Wypłyń na głębię do pobrania ze strony. Gość Niedzielny dostępny narazie tylko drogą internetową.
 13. Przekazuję serdeczne pozdrowienia dla wszystkich bliskich mojemu sercu Parafian pozostających w domach, zapewniając o mojej modlitwie. Zarazem proszę o modlitwę w_mojej intencji.
 14. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje: