Gora
gora
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga GościOgłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 24.05.2020 r.
 1. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15:00, Koronkę i Majowe z_procesją odmówimy o godz. 15:00. W niedzielę odmawiamy Różaniec pół godz. przed każdą Mszą Św.
 2. Codziennie w kościele trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7:00-18:00, o_godz. 7:00 odprawiamy Godzinki, o 12:00 Anioł Pański i Procesja błagalna, o godz. 15:00, Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 20:00 Różaniec. Podczas wszystkich nabożeństw udzielana jest Komunia Św. Znajdźmy nawet minutę aby pokłonić się Bogu ciągu dnia. Niech On Jezus Chrystus będzie naszą mocą.
 3. 18.05 obchodziliśmy uroczystość 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestniczącym w tych uroczystościach. Przede wszystkim dziękuję Ofiarodawcom za ufundowanie Ołtarza Papieskiego i_Dobroczyńcom: Panu Wiesławowi Polakiewiczowi, Jackowi Zwolakowi, Jackowi Kowalskiemu, Waldemarowi Kubicowi, Pani Renacie Chojnackiej, Wszystkim Paniom za przygotowanie terenu przy kościele, Agencji Reklamowej Aliem ze Sztumu – Bóg Zapłać. Specjalne nabożeństwa papieskie odbywają się każdego 16. dnia miesiąca, a_w_przedsionku kościoła na stałe jest umieszczona skrzyneczka, do której można ciągle wrzucać własne intencje modlitewne za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II, który u boku Chrystusa może nam na ziemi wypraszać potrzebne łaski.
 4. We wtorek Dzień Matki, pamiętajmy szczególnie w modlitwie i Eucharystii o naszych mamach. Tego dnia Nabożeństwo Majowe odprawimy za nasze mamy.
 5. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz. przed Mszą Św. Powoli kończy się okres Wielkanocy, dlatego pamiętajmy, aby oczyścić swoje serce i przyjąć Komunię Św.
 6. Nabożeństwa Majowe odprawiamy w tygodniu przed Mszą Św. o godz. 17:45. Wszystkich kochających Matkę Najświętszą zapraszam.
 7. W najbliższy piątek w Katedrze Elbląskiej odbędą się święcenia diakonatu, a w sobotę święcenia kapłańskie. Pamiętajmy w naszej modlitwie o nowo wyświęconych.
 8. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i na konto, szczególnie dziękuję tym wszystkim, którzy składają specjalne ofiary przeznaczone na Ołtarz Główny w naszej świątyni.
 9. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny (Gość Elbląski), oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
 11. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje: