Gora
gora
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga GościOgłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 10.11.2019 r.
  1. Jutro 11.11 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy podczas Mszy Św. w intencji Ojczyzny, którą sprawować będziemy o godz. 9:00. Wcześniej, o 8:30 odmówimy różaniec w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  2. Różaniec z Wypominkami odprawiać będziemy pół godz. przed Mszą Św. o 17:30 począwszy od wtorku.
  3. W sobotę 16.11 Nabożeństwo Papieskie połączone z oddaniem czci Relikwiom Krwi Św. Jana Pawła II o godz. 18:00. Własne intencje można składać lub przesyłać drogą internetową.
  4. Pragnę poinformować, że prace związane z remontem dachu prezbiterium kościoła zostały zakończone i odebrane przez Konserwatora Wojewódzkiego. Jesteśmy w trakcie rozliczeń i sprawozdań. Proszę o modlitwę, ponieważ to nie są proste sprawy urzędnicze. Wykonana została część odwodnienia kościoła, za co pragnę podziękować Panu Markowi Czarnowskiemu. Trwają wciąż prace wykończeniowe w zakrystii, pragnę podziękować wszystkim w to zaangażowanym. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom, to dzięki Waszej pomocy materialnej i duchowej możemy realizować wiele zadań związanych z naszą świątynią. Dziś w II Niedzielę Miesiąca zbierane są ofiary przeznaczone na prace wykonywane przy naszej świątyni.
  5. Intencje Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Praktycznie cały listopad w kalendarzu świeci pustkami.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny oraz gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
  7. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:   
     
Ogłoszenia z dnia 03.11.2019 r.
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie