Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 02.08.2020 r.
  1. W I Czwartek Miesiąca módlmy się w intencji kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa kleryków oraz o święte powołania według Serca Jezusowego. Tego dnia również obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego.
  2. W I Piątek Miesiąca okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. wieczorną.
  3. W przyszłą II Niedzielę Miesiąca zbierać będziemy ofiary przeznaczone na prace wykonywane przy naszej świątyni. Jak widać trwają praca z budową zakrystii południowo-wschodniej, w połowie miesiąca mają rozpocząć się prace związanej z_remontem ściany wschodniej kościoła i w trakcie przygotowań jest Ołtarz Główny. Składam serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom.
  4. Wszystkich zainteresowanych 11. Rowerową Pielgrzymką na Jasną Górę serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony parafialnej, gdzie znajdują się szczegóły związane z tegoroczną możliwością pielgrzymowania. Z uwagi na epidemię i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego pielgrzymka będzie miała charakter sztafetowy. W_tym roku hasło pielgrzymki brzmi: Bądź z nami w każdy czas. Zapraszam do udziału, są jeszcze miejsca. Wszystkich proszę o modlitwę w intencji tegorocznej pielgrzymki.
  5. Przy ołtarzu Matki Bożej znajduje się specjalny kartonik, gdzie można złożyć własne intencje modlitewne, powierzając je pielgrzymom rowerowym, aby zawieźli je do Matki Bożej na Jasnej Górze. Modlitwa wspierana wysiłkiem i cierpieniem ma o wiele większą wartość. Zachęcam do zapisywania i składania intencji.
  6. Serdecznie dziękuję za składane ofiary na tacę, wpłaty na konto i te szczególne ofiary przeznaczone na ołtarz główny w naszej świątyni.
  7. Ofiary Mszy Św. można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_naszych bliskich zmarłych i żyjących, jest to największy dar, jaki możemy im ofiarować.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny.
  9. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
     
Powrót powrót
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie