Modlitwa
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
Ogłoszenia
Niedziela 19.11.2023 r.
  1. W najbliższą środę wspominamy Św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej. Naszą modlitwą otoczmy wszystkich, którzy zajmują się grą i śpiewem w kościele na chwałę Pana Boga i naszego zbawienia, szczególnie modlitwą wspierajmy naszego Pana Organistę.
  2. W przyszłą ostatnią Niedzielę Miesiąca będziemy zbierać ofiary przeznaczone dla Pana Organisty, w dowód naszej wdzięczności za Jego posługę w kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny kościoła. Szybkimi krokami zbliża się Adwent.
  4. Wypełnione karteczki na Wypominki można wrzucać przez cały miesiąc listopad do kartonika na ołtarzu Miłosierdzia. Różaniec Wypominkowy odmawiamy przez cały listopad w tygodniu o 17:30. Podejmijmy tę wielką troskę modlitewną o zbawienie dla naszych bliskich zmarłych.
  5. Zbliża się okres grzewczy w kościele. Doskonale wiemy jak duże koszty generuje ogrzanie świątyni a ceny nieustannie rosną. Serdecznie proszę o składkę na ten cel w_dzisiejszą niedzielę. Ofiary będziemy zbierać do puszki przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za otwartość serc.
  6. Kaplica Adoracyjna jest czynna normalnie od poniedziałku do soboty w godz. 7:00-17:30, więc zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu.  Pan Jezus czeka.
  7. Intencje Mszalne można zamawiać i rezerwować w zakrystii lub kancelarii, są wolne i_na ten tydzień.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny po 10 zł oraz gazetka parafialna Wypłyń na Głębie.
  9. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
   
Powrót powrót

Strona głównapowrót Przyjdź