Gora
gora Ryjewo
wybor
Kozal
O parafii
Aktualności
Ogłoszenia
Intencje
Intencje Papieskie
Kalendarz liturgiczny
Gazetka
Biuro
Caritas
Odnowa
Koło różańcowe
Rada parafialna
Galerie
Filipiny
Warto wiedzieć
Księga Gości
   

Ogłoszenia parafialne
Linia
 Ogłoszenia
Niedziela 11.10.2020 r.
 1. W październiku nabożeństwo papieskie odprawiamy we wspomnienie liturgiczne Św. Jana Pawła II czyli 22.10. Serdecznie zachęcam do składnia własnych intencji na Msze Św. i_modlitewnych za przyczyną Papieża. Można to uczynić drogą elektroniczną lub wrzucić do specjalnie oznaczonej skrzyneczki w przedsionku.
 2. Nabożeństwa Różańcowe odprawiamy o 17:30 a w niedzielę przed każdą Mszą Św. Dzieci zapraszam w piątki.
 3. We wtorek 13.10 odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O 17:30 różaniec fatimski z figurą Matki Bożej, następnie Msza św.
 4. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka ofiar przeznaczonych na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia przeprowadzona zostanie 18.10.
 5. W ciągu tygodnia przez cały dzień trwać będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7:00 do 18:00. Serdecznie proszę aby znaleźć czas przed Bogiem i wołać nieustannie o powstrzymanie epidemii.
 6. W czwartki natomiast będziemy odprawiać procesję błagalną z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła o godz. 17:30.
 7. Trwają prace związane z remontem ściany wschodniej kościoła, zakończony został pierwszy etap związany z budową zakrystii południowo-wschodniej, natomiast wczoraj rozpoczęły się prace związane z instalacją ołtarza głównego w naszej świątyni. Dotychczas na ołtarz główny uzbieraliśmy kwotę w wysokości 10_050 zł. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom. Dziś w Drugą Niedzielę Miesiąca zbierane są ofiary przeznaczone na prace prowadzone przy kościele.
 8. Pragnę serdecznie podziękować za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto oraz te szczególne ofiary przekazywane na Ołtarz główny naszej świątyni.
 9. Msze Święte można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Pamiętajmy o_ogromnych łaskach, które płyną od Boga w Eucharystii. Jest już kalendarz intencyjny na nowy rok, czekają na pomoc nasi bliscy zmarli i żyjący. Zbliża się szybkimi krokami listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest Gość Niedzielny i gazetka parafialna Wypłyń na głębię.
 11. W najbliższym tygodniu odprawiane będą następujące intencje:
     
Powrót powrót
   
_
Strona głównapowrót zaproszenie